Kancelarie Warszawskie to grupa ściśle współpracujących ze sobą kancelarii adwokackich.

Nasz zespół to ludzie, którzy znają się także prywatnie, co pozwala nam na ścisłą i zgodną współpracę, a także profesjonalną obsługę Klientów. Tworząc grupę kancelarii adwokackich, mieliśmy na względzie zapotrzebowanie rynku na kompleksową obsługę Klienta, obejmującą wszystkie specjalizacje. Dlatego też dobór prawników w kancelariach warszawskich został przeprowadzony z uwzględnieniem tych oczekiwań oraz z uwzględnieniem poszczególnych obszarów, w których specjalizują się członkowie naszego zespołu.

W celu szczegółowego zapoznania się z zakresem obsługi naszych prawników zapraszamy do sekcji Specjalizacje

 

Zespół Kancelarii Adwokackich tworzą:

#
Bartosz Powikrowski

Adwokat

Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, który ukończył
z wynikiem bardzo dobrym. Dodatkowo ukończył także...
Piotr Bocianowski

Adwokat

Adwokat w Izbie Adwokackiej w Warszawie, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Aberdeen w Szkocji. Posiada doświadczenie zdobyte...

Wojciech Korpetta

Adwokat

Adwokat Wojciech Korpetta ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Następnie w latach 2010 – 2013 odbył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Daniel Szymański

Adwokat

Adwokat Daniel Szymański jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie i od połowy 2017 r. prowadzi indywidualną praktykę adwokacką. Pierwsze kroki stawiał w Prokuratorii Generalnej Skarbu Państwa (obecnie: Prokuratoria Generalna Rzeczypospolitej Polskiej)