51s        Adwokat w Izbie Adwokackiej w Warszawie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (2005r.), oraz organizowanego przy współpracy z brytyjską fundacją edukacyjną Juris Angliae Scientia i Uniwersytetem Cambridge 2-letniego dyplomowego kursu Centrum Prawa Angielskiego i Europejskiego (tzw. British Law Centre, BLC) na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie prawa angielskiego i prawa Unii Europejskiej. Odbył aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie i uzyskał wpis na listę adwokatów. prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką.

Specjalizuje się w prowadzeniu postępowań sądowych z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, oraz obsłudze podmiotów prowadzących działalność gospodarczą z uwzględnieniem spółek prawa handlowego. W swojej praktyce zajmuje się również prowadzeniem spraw administracyjnych przed WSA i NSA, oraz postępowaniach z zakresu prawa rodzinnego.

Interesuje się problematyką przestępstw internetowych i zagadnieniem dowodów cyfrowych w postępowaniu cywilnym i karnym.

Uczestniczy w inicjatywach pro bono, w tym w akcji udzielania bezpłatnych porad prawnych dla osób najuboższych.

Biegle posługuje się językiem angielskim.

W skrócie...

TytułAdwokat
Specjalizacjeprawo karne, cywilne, obsługa przedsiębiorców, prawo rodzinne
Adresul. Sienna 93 lok 24, 00-815 Warszawa