50s          Adwokat Bartosz Powikrowski jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, który ukończył z wynikiem bardzo dobrym. Dodatkowo ukończył także studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej „Akademia Europejskiego i Polskiego Prawa Spółek” oraz szereg kursów w zakresie makro i mikroekonomii. Po ukończeniu aplikacji adwokackiej i zdaniu egzaminu zawodowego został wpisany na listę adwokatów w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Adwokat Bartosz Powikrowski biegle włada językiem angielskim, w tym również terminologią prawniczą.

Adwokat Bartosz Powikrowski podczas pracy zawodowej współpracował z wiodącymi warszawskimi kancelariami adwokackimi. Poza obsługą podmiotów prywatnych, dodatkowo uczestniczył w obsłudze prawnej Urzędu Miasta i Gminy Ożarów Mazowiecki, a doświadczenie zdobyte podczas kilkunastomiesięcznej praktyki, wykorzystuje w sprawach administracyjnych.

Obecnie adwokat Bartosz Powikrowski prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką, a także stale współpracuje z grupa Warszawskich Kancelarii Prawniczych.

Specjalizuje się w prawie cywilnym, w tym obsłudze podmiotów gospodarczych i nieruchomościach. Posiada doświadczenie w obsłudze klientów korporacyjnych. Dodatkowo prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego, w tym sprawy rozwodowe, alimentacyjne, sprawy kontaktów z dziećmi, podziały majątku dorobkowego.

W skrócie...

TytułAdwokat
Specjalizacjeprawo cywile, nieruchomości, prawo rodzinne, obsługa przedsiębiorców
Adresul. Boya-Żeleńskiego 6 lok. 46, 00-621 Warszawa